Baneris

 

  

Puslapis galutinai nebaigtas, atsiprašome jei pasitaikys klaidų

 

Apsauginiai suvirinimo skydeliai

 

Video skiltyje patalpinta medžiaga apie suvirinimo skydelius, automatinių suvirinimo skydelių veikimą, reakcijos laiko, skydelio tamsumo funkcijas.
Pusiau profesionalūs
Naujiena: "Techmen"
 
Techmen Techmen
Skydelis "Techmen" su automatiškai užsitamsinančiu filtru. Reguliujamas skydelio tamsumas, jautrumas į šviesos blyksnį. Elastinga veido forma, pakeliamas šalmas. Galima dėvėti su kaklo apsauga.
 
 
Naujiena
 
Skydelis Skydelis
Skydelis su automatiškai užsitamsinančiu filtru. Reguliujamas skydelio tamsumas, jautrumas į šviesos blyksnį. Elastinga veido forma, pakeliamas šalmas. Galima dėvėti su kaklo apsauga.
Profesionalūs
 
DC 1
DC 1 DC 1
" DC-1" suvirinimo skydelis su automatiškai užsitamsinančiu filtru, elastinga veido forma, pakeliamas šalmas. Galima dėvėti kartu su kaklo apsauga. Stiklo matmenys 61X108. Skirtas atlikti profesionalius ir paprastus darbus. Garantija 30 menesių.

 

Mėgėjiški
 
Skydelis Skydelis
Suvirinimo skydelis su 2 siklais (viršuje šviesesni, apačioje tamsesnis) , elastinga veido forma, pakeliamas šalmas. Galima dėvėti kartu su kaklo apsauga. Stiklo matmenys 90X108. Skirtas paprastiems darbams atlikti. Suvirinimo skydelis su 1 stiklu , elastinga veido forma, pakeliamas šalmas. Galima dėvėti kartu su kaklo apsauga. Stiklo matmenys 80X108. Skirtas paprastiems darbams atlikti.

 

 

 

Copyright © 2012 , BArtas ent. All rights reserved. Designed by BArtas.